Planificador de competicions

         



Les dades de competicions que no són de la FCE, són només orientatives i s'han de confirmar en l'organització d'origen

Mostrant 1..200 de 858

Federació Data Tipus Nom Arma Gènere Categoria Modalitat Població
RFEE 20/10/2018 TNR TNR ABS Madrid Sabre Femení ABS Equips Madrid
RFEE 20/10/2018 TNR TNR ABS Madrid Sabre Masculí ABS Individual Madrid
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Zrenjanin
FIE 20/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Espasa Masculí ABS Individual San-Jose
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Klagenfurt
RFEE 20/10/2018 TNR TNR ABS Madrid Sabre Femení ABS Individual Madrid
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Moscow
FIE 20/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Espasa Femení ABS Individual San-Jose
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Klagenfurt
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Zrenjanin
RFEE 20/10/2018 TNR TNR ABS Valladolid Espasa Femení ABS Individual Valladolid
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Moscow
FIE 20/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Sabre Femení ABS Individual Antalya
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Klagenfurt
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Zrenjanin
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Equips Moscow
FIE 20/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Floret Femení ABS Individual Antalya
RFEE 20/10/2018 TNR TNR ABS Madrid Sabre Masculí ABS Equips Madrid
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Klagenfurt
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Zrenjanin
EFC 20/10/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Equips Moscow
FCE 21/10/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 2 Espasa Femení M14 Individual Barcelona
RFEE 21/10/2018 TNR TNR ABS Valladolid Espasa Femení ABS Equips Valladolid
FCE 21/10/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 2 Floret Masculí M14 Individual Barcelona
FCE 21/10/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 2 Floret Femení M14 Individual Barcelona
FCE 21/10/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 2 Espasa Masculí M14 Individual Barcelona
EFC 27/10/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Individual Barcelona Sabadell
RFEE 27/10/2018 TNR TNR ABS Medina del Campo Espasa Masculí ABS Individual Medina del Campo - Valladolid
FIE 27/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Floret Femení ABS Individual Barcelone
FIE 27/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Sabre Femení ABS Individual Tbilisi
EFC 27/10/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Individual Paris Antony
EFC 27/10/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual Barcelona Sabadell
FIE 27/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Espasa Femení ABS Individual Maalot
RFEE 27/10/2018 TNR TNR ABS Medina del Campo Espasa Masculí ABS Equips Medina del Campo - Valladolid
EFC 27/10/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual Paris Antony
FIE 27/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Espasa Masculí ABS Individual Dublin
FCE 27/10/2018 Circuit FIE Copa del Món Satèl.lit Floret Masculí ABS Individual Sabadell
EFC 27/10/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Equips Paris Antony
EFC 27/10/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Equips Paris Antony
FIE 27/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Floret Masculí ABS Individual Barcelone
FIE 27/10/2018 Satellite Tournoi Satellite Sabre Masculí ABS Individual Tbilisi
FCE 28/10/2018 Circuit RFEE Torneig Nacional Ranking Floret Femení ABS Individual Sabadell
FCE 28/10/2018 Circuit RFEE Circuit Europeu M23 Floret Masculí ABS Individual Sabadell
FCE 28/10/2018 Circuit RFEE Circuit Europeu M23 Floret Femení ABS Individual Sabadell
RFEE 28/10/2018 TNR TNR ABS (EC U23) Sabadell Floret Masculí ABS Individual Sabadell
FCE 28/10/2018 Circuit RFEE Torneig Nacional Ranking Floret Masculí ABS Individual Sabadell
RFEE 28/10/2018 TNR TNR ABS (EC U23) Sabadell Floret Femení ABS Individual Sabadell
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Sabre Femení M17 Individual Madrid
AEVE 03/11/2018 Circuito AEVE Circuito AEVE (CEM) Floret Masculí VET Individual Madrid
EFC 03/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Grenoble
FIE 03/11/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Femení U20 Individual San Salvador
RFEE 03/11/2018 Liga Master TLM Haro Espasa Masculí VET Individual Haro
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Sabre Masculí M17 Equips Madrid
AEVE 03/11/2018 Circuito AEVE Circuito AEVE (CEM) Sabre Femení VET Individual Madrid
RFEE 03/11/2018 Concentración Concentración RFEE Espasa Femení ABS Individual ?
EFC 03/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual London
AEVE 03/11/2018 Circuito AEVE Circuito AEVE (CEM) Floret Femení VET Individual Madrid
EFC 03/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Grenoble
FIE 03/11/2018 World Cup Coupe du Monde Floret Masculí U20 Individual Londres
RFEE 03/11/2018 Liga Master TLM Haro Espasa Femení VET Individual Haro
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Sabre Femení M17 Equips Madrid
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Floret Masculí M17 Individual Madrid
AEVE 03/11/2018 Circuito AEVE Circuito AEVE (CEM) Espasa Masculí VET Individual Madrid
EFC 03/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Grenoble
FIE 03/11/2018 World Cup Coupe du Monde Floret Femení U20 Individual Londres
RFEE 03/11/2018 Liga Master TLM Haro Sabre Masculí VET Individual Haro
EFC 03/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Espasa Masculí U23 Individual Colmar
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Floret Femení M17 Individual Madrid
RFEE 03/11/2018 Liga Master TLM Haro Floret Masculí VET Individual Haro
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Floret Masculí M17 Equips Madrid
AEVE 03/11/2018 Circuito AEVE Circuito AEVE (CEM) Espasa Femení VET Individual Madrid
EFC 03/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Grenoble
FIE 03/11/2018 World Cup Coupe du Monde Sabre Femení U20 Individual Sochi
RFEE 03/11/2018 Liga Master TLM Haro Sabre Femení VET Individual Haro
FCE 03/11/2018 Open Català Open Català 2 Espasa Masculí ABS Individual Barcelona
EFC 03/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Espasa Femení U23 Individual Colmar
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Sabre Masculí M17 Individual Madrid
FIE 03/11/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Masculí U20 Individual San Salvador
RFEE 03/11/2018 Liga Master TLM Haro Floret Femení VET Individual Haro
RFEE 03/11/2018 TNR TNR M-17 Madrid Floret Femení M17 Equips Madrid
AEVE 03/11/2018 Circuito AEVE Circuito AEVE (CEM) Sabre Masculí VET Individual Madrid
RFEE 03/11/2018 Concentración Concentración RFEE Espasa Masculí ABS Individual ?
FIE 03/11/2018 World Cup Coupe du Monde Sabre Masculí U20 Individual Sochi
FCE 03/11/2018 Open Català Open Català 2 Espasa Femení ABS Individual Barcelona
EFC 03/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Individual London
FIE 04/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Masculí U20 Equips Sochi
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Budapest
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Equips Budapest
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Individual Budapest
FIE 09/11/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Femení ABS Individual Tallin
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Equips Budapest
FIE 09/11/2018 World Cup Trophée BNP Paribas Sabre Femení ABS Individual Orléans
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Individual Budapest
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Budapest
FIE 09/11/2018 World Cup Coupe du Monde Floret Masculí ABS Individual Bonn
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Budapest
EFC 09/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Budapest
FCE 10/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Masculí ABS Individual Barcelona
EFC 10/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Equips Istanbul
FCE 10/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Femení ABS Individual Barcelona
EFC 10/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Equips Istanbul
EFC 10/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Istanbul
FCE 10/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Masculí M14 Individual Barcelona
FCE 10/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Femení M14 Individual Barcelona
EFC 10/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Istanbul
FCE 11/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Masculí M17 Individual Barcelona
FIE 11/11/2018 World Cup Coupe du monde par équipes Sabre Femení ABS Equips Orléans
FCE 11/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Masculí M10 Individual Barcelona
FCE 11/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Femení M17 Individual Barcelona
FCE 11/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Femení M10 Individual Barcelona
FIE 11/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Femení ABS Equips Tallin
FCE 11/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Masculí M12 Individual Barcelona
FCE 11/11/2018 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Espasa Femení M12 Individual Barcelona
FIE 11/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Masculí ABS Equips Bonn
EFC 16/11/2018 European Circuit U14 European Circuit Sabre Masculí U14 Individual Sofia
FIE 16/11/2018 World Cup Coupe du Monde Sabre Masculí ABS Individual Alger
EFC 16/11/2018 European Circuit U14 European Circuit Sabre Femení U14 Individual Sofia
FIE 17/11/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Femení U20 Individual San-Juan
EFC 17/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual Gdansk
FCE 17/11/2018 Circuit RFEE Torneig Nacional Ranking Sabre Femení M20 Equips Barcelona
EFC 17/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Equips Sofia
FIE 17/11/2018 World Cup Coupe du Monde Floret Masculí U20 Individual Guatemala City
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-20 Barcelona Sabre Femení M20 Equips Barcelona
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-17 Alcobendas Espasa Masculí M17 Individual Alcobendas
FIE 17/11/2018 World Cup Coupe du Monde Sabre Femení U20 Individual Tashkent
EFC 17/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Individual Budapest
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-17 Alcobendas Espasa Femení M17 Individual Alcobendas
FCE 17/11/2018 Circuit RFEE Torneig Nacional Ranking Sabre Masculí M20 Individual Barcelona
EFC 17/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Sofia
FIE 17/11/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Masculí U20 Individual Riga
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-17 Alcobendas Espasa Masculí M17 Equips Alcobendas
EFC 17/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual Budapest
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-20 Barcelona Sabre Masculí M20 Individual Barcelona
FCE 17/11/2018 Circuit RFEE Torneig Nacional Ranking Sabre Femení M20 Individual Barcelona
EFC 17/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Sofia
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-17 Alcobendas Espasa Femení M17 Equips Alcobendas
EFC 17/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Individual Gdansk
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-20 Barcelona Sabre Femení M20 Individual Barcelona
FCE 17/11/2018 Circuit RFEE Torneig Nacional Ranking Sabre Masculí M20 Equips Barcelona
EFC 17/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Equips Sofia
FIE 17/11/2018 World Cup Coupe du Monde Floret Femení U20 Individual Guatemala City
RFEE 17/11/2018 TNR TNR M-20 Barcelona Sabre Masculí M20 Equips Barcelona
FIE 18/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Femení U20 Equips San-Juan
FIE 18/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Femení U20 Equips Tashkent
FIE 18/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Masculí U20 Equips Riga
FIE 18/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Masculí ABS Equips Alger
FIE 23/11/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Masculí ABS Individual Berne
FIE 23/11/2018 World Cup Coupe du Monde Floret Femení ABS Individual Alger
RFEE 24/11/2018 TNR TNR M-20 Madrid Espasa Masculí M20 Individual Madrid
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Individual Moedling
EFC 24/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Sabre Masculí U23 Individual Muenchen
RFEE 24/11/2018 TNR TNR M-20 Madrid Espasa Femení M20 Individual Madrid
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Bonn
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Individual Moedling
RFEE 24/11/2018 TNR TNR M-20 Madrid Espasa Masculí M20 Equips Madrid
EFC 24/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Sabre Femení U23 Individual Muenchen
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Bonn
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Equips Moedling
FIE 24/11/2018 World Cup Coupe du Monde Sabre Masculí U20 Individual Teheran
RFEE 24/11/2018 TNR TNR M-20 Madrid Espasa Femení M20 Equips Madrid
EFC 24/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Sabre Masculí U23 Individual Sosnowiec
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Heidenheim
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Equips Moedling
EFC 24/11/2018 European Circuit U23 European Circuit Sabre Femení U23 Individual Sosnowiec
EFC 24/11/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Heidenheim
FCE 25/11/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 3 Floret Femení M14 Individual Barcelona
FIE 25/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Masculí ABS Equips Berne
FCE 25/11/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 3 Espasa Masculí M14 Individual Barcelona
FCE 25/11/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 3 Espasa Femení M14 Individual Barcelona
FIE 25/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Masculí U20 Equips Teheran
FCE 25/11/2018 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 3 Floret Masculí M14 Individual Barcelona
FIE 25/11/2018 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Femení ABS Equips Alger
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Individual Cabries
EFC 01/12/2018 European Circuit U23 European Circuit Espasa Masculí U23 Individual Moedling
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Copenhagen
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Eislingen
RFEE 01/12/2018 TNR TNR M-14 Madrid Floret Femení M17 Individual Madrid
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Equips Cabries
EFC 01/12/2018 European Circuit U23 European Circuit Espasa Femení U23 Individual Moedling
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Copenhagen
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Eislingen
RFEE 01/12/2018 TNR TNR M-14 Madrid Sabre Masculí M17 Individual Madrid
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Equips Cabries
EFC 01/12/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Masculí U23 Individual Moedling
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Copenhagen
RFEE 01/12/2018 TNR TNR M-14 Madrid Espasa Masculí M17 Individual Madrid
RFEE 01/12/2018 TNR TNR M-14 Madrid Sabre Femení M17 Individual Madrid
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Eislingen
EFC 01/12/2018 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual Moedling
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Copenhagen
RFEE 01/12/2018 TNR TNR M-14 Madrid Espasa Femení M17 Individual Madrid
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Eislingen
EFC 01/12/2018 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Individual Cabries
RFEE 01/12/2018 TNR TNR M-14 Madrid Floret Masculí M17 Individual Madrid
FIE 08/12/2018 World Cup Coupe du Monde Sabre Femení U20 Individual Sosnowiec
RFEE 08/12/2018 TNR TNR ABS Barcelona Floret Femení ABS Individual Barcelona
RFEE 08/12/2018 TNR TNR ABS Barcelona Floret Femení ABS Equips Barcelona
FIE 08/12/2018 World Cup Coupe du Monde Espasa Femení U20 Individual Luxembourg
RFEE 08/12/2018 TNR TNR ABS Madrid Espasa Masculí ABS Individual Madrid
RFEE 08/12/2018 TNR TNR ABS Madrid Espasa Masculí ABS Equips Madrid