Planificador de competicions

         



Les dades de competicions que no són de la FCE, són només orientatives i s'han de confirmar en l'organització d'origen

Mostrant 201..400 de 744

Federació Data Tipus Nom Arma Gènere Categoria Modalitat Població
FCE 26/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Masculí M14 Individual Barcelona
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Espoo Helsinki
RFEE 26/01/2019 TNR TNR ABS Alcobendas Espasa Femení ABS Individual Alcobendas
RFEE 26/01/2019 TNR TNR ABS Alcobendas Espasa Femení ABS Equips Alcobendas
FCE 26/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Femení M14 Individual Barcelona
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Individual Roma
AEVE 26/01/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (CDF San Sebastián) Sabre Masculí VET Individual San Sebastián
FCE 26/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Masculí ABS Individual Barcelona
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Individual Roma
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Espoo Helsinki
AEVE 26/01/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (CDF San Sebastián) Sabre Femení VET Individual San Sebastián
FCE 26/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Femení ABS Individual Barcelona
EFC 26/01/2019 European Circuit U23 European Circuit Espasa Masculí U23 Individual Busto Arsizio
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Moedling
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Espoo Helsinki
EFC 26/01/2019 European Circuit U23 European Circuit Espasa Femení U23 Individual Busto Arsizio
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Moedling
EFC 26/01/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Espoo Helsinki
FCE 27/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Femení M10 Individual Barcelona
EFC 27/01/2019 European Circuit U14 European Circuit Espasa Masculí U14 Individual Espoo
FIE 27/01/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Femení ABS Equips St-Maur
FCE 27/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Masculí M12 Individual Barcelona
EFC 27/01/2019 European Circuit U14 European Circuit Espasa Femení U14 Individual Espoo
FCE 27/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Femení M12 Individual Barcelona
FIE 27/01/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Masculí ABS Equips Tokyo
FCE 27/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Masculí M17 Individual Barcelona
FCE 27/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Masculí M10 Individual Barcelona
FCE 27/01/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 1 Sabre Femení M17 Individual Barcelona
FIE 27/01/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Femení ABS Equips New York
FIE 01/02/2019 World Cup Coupe du Monde Sabre Masculí ABS Individual Varsovie
FIE 02/02/2019 World Cup Coupe du Monde Floret Femení U20 Individual Bochum
RFEE 02/02/2019 Liga Master TLM Madrid Sabre Masculí VET Individual Madrid
EFC 02/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Sabre Masculí U17 Individual Bucharest
FCE 02/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Masculí M14 Individual Barcelona
RFEE 02/02/2019 Liga Master TLM Madrid Floret Masculí VET Individual Madrid
RFEE 02/02/2019 Liga Master TLM Madrid Sabre Femení VET Individual Madrid
EFC 02/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Sabre Femení U17 Individual Bucharest
FCE 02/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Femení M14 Individual Barcelona
RFEE 02/02/2019 Liga Master TLM Madrid Floret Femení VET Individual Madrid
FIE 02/02/2019 World Cup Coupe du Monde Floret Masculí U20 Individual Leszno
EFC 02/02/2019 European Circuit Marathon Paris (U14 European Circuit) Floret Masculí U14 Individual Paris
FCE 02/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Masculí ABS Individual Barcelona
FIE 02/02/2019 World Cup Grand Prix Bratislava Coupe du Monde Junior Espasa Femení U20 Individual Bratislava
RFEE 02/02/2019 Liga Master TLM Madrid Espasa Masculí VET Individual Madrid
EFC 02/02/2019 European Circuit Marathon Paris (U14 European Circuit) Floret Femení U14 Individual Paris
FCE 02/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Femení ABS Individual Barcelona
RFEE 02/02/2019 Liga Master TLM Madrid Espasa Femení VET Individual Madrid
FIE 02/02/2019 World Cup Coupe du Monde Espasa Masculí U20 Individual Belgrade
FCE 03/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Femení M17 Individual Barcelona
FIE 03/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Masculí U20 Equips Belgrade
FCE 03/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Masculí M10 Individual Barcelona
FCE 03/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Femení M10 Individual Barcelona
FIE 03/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Femení U20 Equips Bochum
FIE 03/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Masculí ABS Equips Varsovie
FCE 03/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Masculí M12 Individual Barcelona
FCE 03/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Femení M12 Individual Barcelona
FIE 03/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Masculí U20 Equips Leszno
FIE 03/02/2019 World Cup Grand Prix Bratislava Coupe du Monde Junior par eq Espasa Femení U20 Equips Bratislava
FCE 03/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Floret Masculí M17 Individual Barcelona
FIE 08/02/2019 Grand Prix Grand Prix Floret Masculí ABS Individual Turin
FCE 08/02/2019 Circuit FIE "Ciutat de Barcelona" Espasa Femení ABS Individual Barcelona
FIE 08/02/2019 World Cup Coupe du Monde Espasa Femení ABS Individual Barcelone
FIE 08/02/2019 Grand Prix Grand Prix Floret Femení ABS Individual Turin
RFEE 08/02/2019 Circuito FIE Copa del Mundo "Ciutat de Barcelona" Espasa Femení ABS Individual Barcelona
FIE 08/02/2019 World Cup Coupe du Monde Espasa Masculí ABS Individual Vancouver
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Equips Krakow
AEVE 09/02/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Compostela) Espasa Femení VET Individual Santiago de Compostela
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Equips Warszawa
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Equips Krakow
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Individual Satu Mare
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Masculí U17 Individual Krakow
FIE 09/02/2019 World Cup Coupe du Monde Sabre Femení U20 Individual Plovdiv
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Floret Femení U17 Equips Satu Mare
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Espasa Femení U17 Individual Krakow
FIE 09/02/2019 World Cup Coupe du Monde Sabre Masculí U20 Individual Plovdiv
AEVE 09/02/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Compostela) Espasa Masculí VET Individual Santiago de Compostela
EFC 09/02/2019 European Circuit Cadet Circuit Floret Masculí U17 Individual Warszawa
FCE 10/02/2019 Circuit FIE "Ciutat de Barcelona" Espasa Femení ABS Equips Barcelona
FIE 10/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Femení ABS Equips Barcelone
RFEE 10/02/2019 Circuito FIE Copa del Mundo "Ciutat de Barcelona" Espasa Femení ABS Equips Barcelona
FIE 10/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Masculí ABS Equips Vancouver
EFC 16/02/2019 European Circuit U14 European Circuit Floret Femení U14 Individual Zagreb
FIE 16/02/2019 World Cup Coupe du Monde Sabre Masculí U20 Individual Dourdan
FIE 16/02/2019 World Cup Tournoi de la ville de Dijon Espasa Femení U20 Individual Dijon
FIE 16/02/2019 World Cup Coupe du Monde Floret Masculí U20 Individual Terrassa (Barcelona)
EFC 16/02/2019 European Circuit U14 European Circuit Espasa Masculí U14 Individual Zagreb
FIE 16/02/2019 World Cup Coupe du Monde Espasa Masculí U20 Individual Bâle
EFC 16/02/2019 European Circuit U14 European Circuit Espasa Femení U14 Individual Zagreb
FCE 16/02/2019 Circuit FIE Copa del Món M20 Floret Masculí M17 Individual Sabadell
FIE 16/02/2019 World Cup Coupe du Monde Sabre Femení U20 Individual Alger
FIE 16/02/2019 World Cup Coupe du Monde Floret Femení U20 Individual Mödling
EFC 16/02/2019 European Circuit U14 European Circuit Floret Masculí U14 Individual Zagreb
FIE 17/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Femení U20 Equips Dijon
FIE 17/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Femení U20 Equips Mödling
FIE 17/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Masculí U20 Equips Dourdan
FIE 17/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Masculí U20 Equips Terrassa (Barcelona)
FIE 17/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Espasa Masculí U20 Equips Bâle
FCE 17/02/2019 Circuit FIE Copa del Món M20 Floret Masculí M17 Equips Sabadell
FIE 17/02/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Femení U20 Equips Alger
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Sabre Femení U20 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Espasa Masculí U20 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Espasa Masculí U17 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Espasa Femení U20 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Floret Masculí U17 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Sabre Masculí U20 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Floret Femení U20 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Floret Masculí U17 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Floret Femení U17 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Espasa Masculí U20 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Sabre Femení U17 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Floret Masculí U20 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Sabre Femení U17 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Espasa Femení U17 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Floret Femení U20 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Sabre Masculí U17 Individual Foggia
FIE 22/02/2019 Grand Prix Sabre Grand Prix Sabre Femení ABS Individual Cancun
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Sabre Femení U20 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Sabre Masculí U17 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Espasa Masculí U17 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Floret Masculí U20 Equips Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Espasa Femení U17 Equips Foggia
FIE 22/02/2019 Grand Prix Sabre Grand Prix Sabre Masculí ABS Individual Cancun
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Sabre Masculí U20 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d’Europe juniors Espasa Femení U20 Individual Foggia
EFC 22/02/2019 European Championships Championnats d'Europe Cadets Floret Femení U17 Individual Foggia
FCE 23/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Masculí M17 Individual Amposta
EFC 23/02/2019 European Circuit U23 European Circuit Espasa Masculí U23 Individual Berlin
FCE 23/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Masculí M10 Individual Amposta
FCE 23/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Femení M17 Individual Amposta
EFC 23/02/2019 European Circuit U23 European Circuit Espasa U23 Individual Mannheim
FCE 23/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Femení M10 Individual Amposta
EFC 23/02/2019 European Circuit U23 European Circuit Floret Femení U23 Individual Goeppingen
FCE 23/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Masculí M12 Individual Amposta
EFC 23/02/2019 European Circuit U23 European Circuit Sabre Masculí U23 Individual Wien
FCE 23/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Femení M12 Individual Amposta
EFC 23/02/2019 European Circuit U23 European Circuit Sabre Femení U23 Individual Wien
FCE 24/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Femení ABS Individual Barcelona
FCE 24/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Masculí M14 Individual Barcelona
FCE 24/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Femení M14 Individual Barcelona
FCE 24/02/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Espasa Masculí ABS Individual Barcelona
FIE 01/03/2019 World Cup Coupe du Monde Floret Femení ABS Individual Cancun
FIE 01/03/2019 World Cup Coupe du Monde Floret Masculí ABS Individual Le Caire
RFEE 02/03/2019 Liga Master TLM San Sebastián Espasa Femení VET Individual San Sebastián
EFC 02/03/2019 European Circuit U23 European Circuit Espasa Masculí U23 Individual Lausanne
FCE 02/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Masculí M14 Individual Barcelona
EFC 02/03/2019 European Circuit U23 European Circuit Espasa Femení U23 Individual Lausanne
RFEE 02/03/2019 Liga Master TLM San Sebastián Sabre Masculí VET Individual San Sebastián
RFEE 02/03/2019 Liga Master TLM San Sebastián Floret Masculí VET Individual San Sebastián
FCE 02/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Femení M14 Individual Barcelona
RFEE 02/03/2019 Liga Master TLM San Sebastián Sabre Femení VET Individual San Sebastián
RFEE 02/03/2019 Liga Master TLM San Sebastián Floret Femení VET Individual San Sebastián
FCE 02/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Masculí ABS Individual Barcelona
RFEE 02/03/2019 Liga Master TLM San Sebastián Espasa Masculí VET Individual San Sebastián
FCE 02/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Femení ABS Individual Barcelona
FCE 03/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Masculí M17 Individual Barcelona
FCE 03/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Masculí M10 Individual Barcelona
FCE 03/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Femení M17 Individual Barcelona
FIE 03/03/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Femení ABS Equips Cancun
FCE 03/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Femení M10 Individual Barcelona
FCE 03/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Masculí M12 Individual Barcelona
FIE 03/03/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Floret Masculí ABS Equips Le Caire
FCE 03/03/2019 Lliga Catalana Lliga Catalana 2 Sabre Femení M12 Individual Barcelona
FIE 08/03/2019 Grand Prix WESTEND Grand Prix Espasa Femení ABS Individual Budapest
FIE 08/03/2019 World Cup Trophée Luxardo Sabre Masculí ABS Individual Padoue
FIE 08/03/2019 World Cup Coupe du Monde Sabre Femení ABS Individual Athènes
FIE 08/03/2019 Grand Prix WESTEND Grand Prix Espasa Masculí ABS Individual Budapest
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Espasa Femení M20 Individual ?
AEVE 09/03/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Valladolid) Sabre Masculí VET Individual Valladolid
EFC 09/03/2019 European Circuit U14 European Circuit Floret Femení U14 Individual Sofia
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Espasa Masculí M20 Equips ?
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Sabre Masculí M20 Individual ?
AEVE 09/03/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Valladolid) Sabre Femení VET Individual Valladolid
EFC 09/03/2019 European Circuit U14 European Circuit Espasa Masculí U14 Individual Sofia
AEVE 09/03/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Valladolid) Espasa Masculí VET Individual Valladolid
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Espasa Femení M20 Equips ?
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Sabre Femení M20 Individual ?
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Floret Masculí M20 Individual ?
EFC 09/03/2019 European Circuit U14 European Circuit Espasa Femení U14 Individual Sofia
AEVE 09/03/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Valladolid) Espasa Femení VET Individual Valladolid
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Sabre Masculí M20 Equips ?
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Floret Masculí M20 Equips ?
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Floret Femení M20 Individual ?
AEVE 09/03/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Valladolid) Floret Masculí VET Individual Valladolid
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Sabre Femení M20 Equips ?
EFC 09/03/2019 European Circuit U14 European Circuit Floret Masculí U14 Individual Sofia
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Floret Femení M20 Equips ?
FCE 09/03/2019 Campionat de Catalunya Campionat de Catalunya Espasa Masculí M20 Individual ?
AEVE 09/03/2019 Circuito AEVE Circuito AEVE (Valladolid) Floret Femení VET Individual Valladolid
FCE 10/03/2019 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 6 Espasa Masculí M14 Individual Barcelona
FCE 10/03/2019 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 4 Sabre Femení M14 Individual Barcelona
FCE 10/03/2019 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 6 Espasa Femení M14 Individual Barcelona
FIE 10/03/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Masculí ABS Equips Padoue
FCE 10/03/2019 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 6 Floret Masculí M14 Individual Barcelona
FCE 10/03/2019 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 6 Floret Femení M14 Individual Barcelona
FCE 10/03/2019 Jornades Pre-tecnificació Jornada Pre-Tecnificació 4 Sabre Masculí M14 Individual Barcelona
FIE 10/03/2019 World Cup Coupe du Monde par équipes Sabre Femení ABS Equips Athènes
FIE 15/03/2019 Grand Prix Grand Prix Floret Femení ABS Individual Anaheim, California
FIE 15/03/2019 Grand Prix Grand Prix Floret Masculí ABS Individual Anaheim, California
RFEE 16/03/2019 Cto. España Cto. España Sub 23 Sabre Masculí M23 Individual Madrid
RFEE 16/03/2019 Cto. España Cto. España Junior Sabre Femení M20 Equips Madrid